filip kozik przygody przedsiębiorców
Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik w programie Przygody Przedsiębiorców. Emitowanym przez platformę YouTube. Tematem dyskusji były rozwiązania dla przedsiębiorstw w kryzysie. Link do nagrania.
Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik w programie #RZECZoPRAWIE
Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik w programie #RZECZoPRAWIE. Emitowanym przez Rzeczpospolita TV. Tematem dyskusji były zmiany w prawie upadłościowym. Link do nagrania.
Adwokat Justyna Nowak-Trojanowska
Adwokat Justyna Nowak-Trojanowska w programie #RZECZoPRAWIE na temat zmian w KPC. Program emitowany przez Rzeczpospolita TV. Link do nagrania.
Filip Kozik Biznes od początku
Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik w programie Biznes od początku. Emitowanym przez platformę YouTube. Tematem dyskusji były sposoby radzenia sobie z długami wynikającymi z aktywności gospodarczej. Link do nagrania.
Doradca restrukturyzacyjny dla Money.pl
Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik w programie Money. To się liczy. Emitowanym przez Wirtualną Polskę i Money.pl. Tematem dyskusji była upadłość konsumencka. Link do nagrania.
biznes misja Filip Kozik
Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik w programie Biznes Misja. Emitowanym przez platformę YouTube. Tematem dyskusji była m.in. upadłość konsumencka i gospodarcza. Link do nagrania.
O zmianach w upadłości przedsiębiorstw. Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik
Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik w programie Moja praca. Emitowanym przez TVP3 Gdańsk. Tematem dyskusji były zmiany w upadłości konsumenckiej. Link do nagrania.
rzeczpospolita_wywiad
Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik w programie #RZECZoPRAWIE emitowanym przez Rzeczpospolita TV. Tematem dyskusji była restrukturyzacja i upadłość firm oraz zmiany w upadłości konsumenckiej. Link do nagrania.
Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik o zmianach w upadłości firm
Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik w programie Moja praca. Emitowanym przez TVP3 Gdańsk. Tematem dyskusji były zmiany w upadłości przedsiębiorstw. Link do nagrania.