Artykuł

Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik dla portalu Onet.pl na temat tego, czy bankructwo ma jakieś dobre strony. Link do artykułu.

miniatura

Adwokat Justyna Nowak-Trojanowska dla Rzeczpospolitej na temat zmian w upadłości konsumenckiej w 2020 r. Link do artykułu.

miniatura

Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik dla Rzeczpospolitej na temat tego, kiedy restrukturyzować przedsiębiorstwo. Link do artykułu.

Artykuł

Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik i adwokat Justyna Nowak-Trojanowska w wywiadzie dla portalu Trojmiasto.pl na temat sytuacji przedsiębiorstw w dobie pandemii koronawirusa. Link do artykułu.

Artykuł

Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik dla portalu Infor.pl na temat upadłości niewypłacalnych przedsiębiorstw. Link do artykułu.

miniatura

Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik dla Rzeczpospolitej na temat układu na zgromadzeniu wierzycieli przewidzianego dla konsumenta. Link do artykułu.

miniatura

Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik dla Rzeczpospolitej na temat tego, jak uniknąć ogłoszenia upadłości w dobie pandemii koronawirusa. Link do artykułu.